Kataloğumuzda veya forumumuzda paylaşımlarda bulunmak istemeniz halinde aşağıda sıraladıklarımızı Gardrops.com üzerinden yapmamaya dikkat etmelisiniz:
 1. Uygunsuz, müstehcen , kaba, yasadışı veya birilerine rahatsızlık verebilecek paylaşımlar,
 2. Yanlış , hatalı veya yanıltıcı paylaşımlar,
 3. Yasa dışı içeriklerden oluşan paylaşımlar,
 4. Herhangi bir telif hakkı, marka ya da diğer fikri mülkiyet hakkını ihlal edecek paylaşımlar,
 5. Bir bireye ya da kuruluşa yönelik Suistimal,taciz veya tehdit içeren paylaşımlar,
 6. Herhangi bir hileli faaliyette bulunmak,
 7. Sahte veya çalıntı mallarla ilgili herhangi bir hareket veya buna sebebiyet verebilecek bir paylaşım,
 8. Sağlanan hizmet üzerinden herhangi bir yasayı çiğneyecek bir takım paylaşımlar,
 9. Kanunen telif haklarına sahip olmayan paylaşımlar,
 10. Yürürlükteki herhangi bir yasaya aykırı olan paylaşımlar ( tüketiciyi koruma,veri koruma,yanlış reklam, haksız rekabet vb.)
 11. Izinsiz kullanılan herhangi bir yazılım içeren paylaşımlar,
 12. Siteyi, kişisel veriler toplamak veya saklamak için kullanmak,
 13. Virüs, bozuk dosyalar veya her hangi bir bilgisayarın normal çalışma prosedürüne zarar verebilecek içerikli paylaşımlar,
 14. Sitemize zarar verebilecek ya da hizmeti kesintiye uğratabilecek paylaşımlar,
 15. Size ait olmayan herhangi bir yazının veya materyalin paylaşımı,
 16. yüklenmiş olan bir dosyaya zarar verebilecek bir yazılım veya paylaşım,
 17. Herhangi bir kişi veya kuruluşu taklit etmek,
 18. Herhangi bir hizmete veya hizmetin bileşenine izinsiz erişimde bulunmak,
 19. Başka bir kullanıcı tarafından yapılmış bir paylaşımın bilinçli olarak paylaşılması.
Başarısız işlemlerin sorumluluğunda değiliz
*Gardrops.com alışveriş veya takas işlemlerinde oluşabilecek hatalardan sorumlu değildir Gardrops , üyeler tarafından yapılmış olan tekliflerin, güncelliği, doğruluğu,kaynağı veya kalitesiyle ilgili herhangi bir sorumluluğa üstlenmemektedir. Yapılan alışveriş tamamıyla, alıcı ve satıcının sorumluluğundadır, aralarında ki anlaşmalar veya sözleşmeler sadece kendilerini bağlayacaktır.
Forum
Siteye üye olan herkes forumlarda kendi düşüncelerini, istedikleri fotoğrafları veya farklı sayfalara ait linkleri paylaşabilirler. Tüm bu paylaşımlar ( fotoğraf ve linkler dahil), paylaşımı yapan üyenin kendi sorumluluğundadır. Bu paylaşımlar, hizmet veren siteye değil, sadece paylaşımı yapan üyenin sorumluluğundadır. Gardrops ekibi, normalde forumun içeriğini kontrol etmez veya sansürlemez ,ancak gerektiği durumlarda uygun olmayan paylaşımı düzeltme veya tamamen silme hakkına sahiptir.
Fikri Mülkiyetin korunması
www.gardrops.com'da, gardrops ekibi tarafından eklenen tüm içerikler, türk fikri mülkiyet korumasına tabidir. Operatörün izni olmadan bu web sayfanın, çoğaltılması, çevirisi, aranjmanı, kesinlikle yasaktır. Fotoğrafların telif hakları koruma altındadır. Gardrops.com'un tüm üyeleri, yükledikleri fotoğrafların telif haklarına veya kullanım iznine sahip olmakla yükümlüdürler. Sizden beklentimiz, Web sayfamız üzerinden her hangi bir telif yasağı gerçekleştirildiğini farkettiğinizde, bunu bize bildirmeniz olacaktır. Haklar ihlali farkedildiğinde, gardrops ekibi olarak, teknik imkanlarımız çerçevesinde, paylaşımlar düzeltilecek veya bloke edilecektir.
Şahsa ait olan riskin kullanımı
Bu websayfanın kullanımı, temelde kullanıcının kendi riski altındadır Gardrops ekibi, web sayfamız üzerinden herhangi bir kişi veya tüzel bir kişiye yönelik, direk ya da dolaylı bir şekilde zarar verebilecek, materyal veya manevi hasar içerikli paylaşımlardan sorumlu değildir Siteye erişim hatası üzerinden oluşabilecek zararlardan ekibimiz sorumlu olmayacaktır.
Diğer
Bu kullanım şartları ve sorumlu olunmayan maddelerin tamamı gardrops.com'un genel internet sunumunun birer parçasıdır. Yayımcı olarak her an, web sayfamızın içeriği, alanı veya yapısı ile ilgili genişletme veya daraltma gibi değişiklikler yapma hakkını taşımaktayız.